Analityka Internetowa

Sprawdź, którędy z Twojej witryny wyciekają pieniądze. Zobacz, jak poprawić swój marketing i zwiększ ROI

Czy zacząłeś już usprawniać swój e-biznes, na podstawie danych z narzędzi analitycznych?  Czy już wiesz, przez które strony wyciekają pieniądze z Twojej witryny?

Twój biznes nie ma szans, jeżeli nie możesz wyciągać właściwych wniosków z posiadanych danych. Dzięki naszym usługom analityki internetowej, jeszcze lepiej zrozumiesz swoich klientów. Pojmiesz sposób, w jaki są generowane Twoje przychody oraz będziesz umiał podjąć trafne decyzje marketingowe.

Samo podłączenie w serwisie statystyk, takich jak Google Analytics to za mało, żeby podejmować trafne decyzje. Jako doświadczeni specjaliści w zakresie marketingu Internetowego oraz Analityki Internetowej, pomagamy dostosować działanie posiadanych przez Ciebie narzędzi analitycznych do Twoich potrzeb biznesowych. Z całego gąszczu danych wyciągamy dla Ciebie najważniejsze liczby i dostarczamy trafnych wniosków i rekomendacji.

Jakie korzyści możemy Ci zapewnić w ramach analityki internetowej?

  • Pokażemy Ci, które dane są naprawdę ważne – zamiast skupiać się na analizowaniu setek wykresów i tabel z danymi, pokażemy Ci 3 najważniejsze wskaźniki, na podstawie których będziesz mógł podejmować właściwe decyzje biznesowe. Dzięki kokpitom menadżerskim oraz dedykowanym raportom, organizujemy raportowanie i analizę w Twojej firmie w taki sposób, żebyś mógł każdego dnia wyciągać właściwe wnioski i podejmować szybkie i skuteczne akcje.
  • Pokażemy Ci, którędy uciekają Twoje pieniądze -Twoja witryna przecieka, a Ty jeszcze o tym nie wiesz? Przeanalizujemy dane z Twojego programu analitycznego i pokażemy Ci, którędy użytkownicy uciekają z Twojej witryny, pokażemy Ci, jakie treści przyciągają użytkowników, a jakie ich odstraszają. Wreszcie pokażemy Ci, kiedy użytkownicy porzucają Twoją ścieżkę sprzedażową i jakie podjąć działania, by ją usprawnić.
  • Pokażemy Ci, jak zoptymalizować Twoją strategię kupowania ruchu – wydajesz co miesiąc krocie na zakup ruchu do swojej witryny? Nie jesteś pewien, czy Twój budżet marketingowy jest wydawany właściwie? Przeanalizujemy dla Ciebie Twoje wydatki w ramach różnych źródeł ruchu. Na podstawie wskaźnika życiowej wartości klienta oraz zwrotu z inwestycji (liczonego na podstawie różnych modeli atrybucji), pokażemy Ci, które źródła ruchu są dla Ciebie najrentowniejsze. Zaproponujemy Ci strategię kupowania i pozyskiwania ruchu, która ma największy sens dla Twojego biznesu.
  • Skonfigurujemy i zoptymalizujemy działanie Twoich narzędzi analitycznych. Zidentyfikujemy podstawowe problemy, związane z instalacją używanych przez Ciebie narzędzi analitycznych. Zweryfikujemy, czy zbierane przez Ciebie do tej pory dane są dokładne i wiarygodne. Wreszcie wdrożymy rozwiązania z zakresu zarządzania tagami, dodatkowe narzędzia do zbierania danych jakościowych, usprawnimy istniejące raporty oraz przeprowadzimy implementację innych niestandardowych rozwiązań, usprawniających pracę Twoich narzędzi analitycznych oraz proces raportowania.
Jak w ciągu 12 miesięcy zwiększyliśmy wsp. konwersji na sprzedaż o 47% a przychody ze sprzedaży o 92% ? Marcin Warzocha

Współwłaścicel, Nakrywamy.pl

Porozmawiajmy o Twoim E-biznesie

Porozmawiaj z ekspertami jak zwiększyć współczynnik konwersji w swoim serwisie oraz jak poprawić efektywność Twojego marketingu

Skontaktuj się!

Jak dzięki naszemu procesowi optymalizacji konwersji udało się na stałe podnieść wsp. konwersji na rejestrację na stronie docelowej o 52%, znacząco obniżyć koszt pozyskania nowo zarejestrowanego użytkownika?

PolishHearts

Sieć Portali Randkowych, PolishHearts

Napisz do nas! Sprawdź jak możemy zwiększyć wartość Twojej witryny

Porozmawiaj z ekspertami jak zwiększyć współczynnik konwersji w swoim serwisie oraz jak poprawić efektywność Twojego marketingu.

Skontaktuj się