Audyt i ocena ekspercka strony

Zacznij optymalizować swoją stronę, dzięki rekomendacjom naszych eskpertów - odbierz raport pełen wartościowych wytycznych do wdrożenia od ręki na Twojej stronie www

Zacznij optymalizować swoją stronę, dzięki rekomendacjom naszych eskpertów - odbierz raport pełen wartościowych wytycznych do wdrożenia od ręki na Twojej stronie www.

Usługa ta jest dedykowana wszystkim klientom, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z optymalizacją konwersji. Jest też doskonałym punktem wyjścia do testów A/B oraz całego procesu zwiększania konwersji w serwisie.

Wykorzystując nasze 6 letnie doświadczenie w marketingu internetowym oraz optymalizacji konwersji, dostarczamy sporą porcję wskazówek, jak w maksymalnie krótkim czasie zwiększyć sprzedaż i realizację celów biznesowych Twojej strony www.

Przebieg procesu przygotowania oceny eksperckiej Twojego serwisu

  1. Analiza klientów serwisu: W trakcie wspólnej sesji, razem z klientem staramy się zrozumieć Twoją grupę docelową klientów, uczymy się kim są, czego oczekują, co ich motywuje do zakupów, jakie mają problemy oraz jakich rozwiązań szukają.
  2. Analiza Heurystyczna: Twojego serwisu, w celu zidentyfikowania obszarów o kluczowym znaczeniu dla Twojego biznesu oraz opracowaniu wytycznych zmian.
  3. Analiza danych ilościowych: Pełna analiza danych zebranych przez wykorzystywane w Twoim serwisie narzędzia analityczne takie, jak np. Google Analytics.
  4. Analiza danych z “Mouse Trackingu”: Analiza rozkładu kliknięć i przewijania strony w kluczowych miejscach Twojego serwisu, w celu dokładniejszego zbadania zachowania Twoich użytkowników.
  5. Analiza konkurencji: Analiza serwisów konkurencyjnych, w celu zbadania potencjalnego wyboru, jakim dysponują Twoi klienci i użytkownicy na rynku.
  6. Analiza ścieżki sprzedażowej: Dokonujemy analizy ścieżki sprzedażowej, jaką muszą przebyć Twoi użytkownicy, zanim staną się Twoimi klientami. Analizujemy kluczowe elementy Twojej ścieżki takie, jak formularz rejestracji, koszyk zakupowy, formularz płatności, czy też strona produktu.
  7. Dostarczenie raportu: Po przeanalizowaniu zebranych danych, nasi eksperci Tworzą rekomendacje, które ubierają w przejrzysty i czytelny raport - listę wytycznych do wdrożenia.
  8. Sesja z klientem: Po dostarczeniu raportu organizujemy około 1,5 godzinną sesję, w czasie której omawiamy proponowane zmiany i odpowiadamy na pytania klienta.

Co zyskujesz dzięki przygotowanej przez nas ocenie eksperckiej Twojego serwisu?

Doskonały punkt wyjścia

Doskonały punkt wyjścia do testów A/B oraz trwałego procesu poprawy konwersji w Twoim serwisie www. Dzięki naszej ocenie eksperckiej dostajesz zestaw rekomendacji, które doskonale sprawdzają się jako hipotezy w czasie prowadzenia testów A/B.

Szybki start z optymalizacją konwersji

Ocena ekspercka to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy chcą jak najszybciej przejść od pomysłów na optymalizację do wdrożeń i testów, zwiększających konwersję w serwisie. W ciągu kilku tygodni otrzymujesz gotowe do wdrożenia i przetestowania rzetelne wytyczne.

Ekspercka wiedza i doświadczenie

Ocenę ekspercką przygotowują eksperci z dziedziny analityki internetowej, optymalizacji konwersji oraz Usability z 6 letnim doświadczeniem. Cała ta wiedza zostaje zawarta w ocenie eksperckiej Twojego serwisu www.

Jak w ciągu 12 miesięcy zwiększyliśmy wsp. konwersji na sprzedaż o 47% a przychody ze sprzedaży o 92% ?

Marcin Warzocha

Współwłaścicel, Nakrywamy.pl

Porozmawiajmy o Twoim E-biznesie

Porozmawiaj z ekspertami jak zwiększyć współczynnik konwersji w swoim serwisie oraz jak poprawić efektywność Twojego marketingu

Skontaktuj się!

Jak dzięki naszemu procesowi optymalizacji konwersji udało się na stałe podnieść wsp. konwersji na rejestrację na stronie docelowej o 52%, znacząco obniżyć koszt pozyskania nowo zarejestrowanego użytkownika?

PolishHearts

Sieć Portali Randkowych,, PolishHearts

Napisz do nas! Sprawdź jak możemy zwiększyć wartość Twojej witryny

Porozmawiaj z ekspertami jak zwiększyć współczynnik konwersji w swoim serwisie oraz jak poprawić efektywność Twojego marketingu.

Skontaktuj się