Zarządzanie i optymalizacja kampanii Google AdWords

Zobacz jak uzyskać więcej konwersji ze swoich kampanii AdWords przy tym samym budżecie

Jeżeli korzystasz z kampanii Google AdWords istnieje duża szansa, że marnujesz znaczną część swojego budżetu. Prawdopodobnie zadowalasz się wysokimi kosztami kampanii oraz niskim współczynnkiem konwersji. Pozwól, że nasi eksperci od kampanii efektywnościowych pokażą Ci, jak kupować konwersje w Twojej witrynie zamiast kliknięć w reklamy.

Co zyskujesz powierzając nam optymalizację i prowadzenie Twoich kampanii Google AdWords

W naszym podejściu do zarządzania kampanii AdWords kierujemy się prostą zasadą. Nieważne jak duży jest Twój budżet na reklamę, zawsze staramy się pozyskiwać tylko najbardziej wartościowy ruch. Nie marnujemy Twoich pieniędzy na puste kliknięcia.

 • Więcej ruchu z Twoich kampanii - ciągle rozwijamy Twoje kampanie Google AdWords w taki sposób, aby generowały jeszcze więcej odwiedzin przy zachowaniu tych samych kosztów lub nawet ich zmniejszeniu
 • Więcej wartościowych odwiedzin - nie poświęcamy jakości kosztem ilości. Nasz proces zarządzania i optymalizacji kampanii skupia się pozyskiwaniu tylko takiego ruchu, który dostarczy Twojej witrynie wartość w postaci konwersji.
 • Niższe koszty kampanii - jedną z naszych specjalności jest wyszukiwanie i eleminacja zbędnych wydaktów w Twoich kampaniach AdWords. Nie ma konieczności żebyś przepłacał za kliknięcia w reklamy lub konwersje, które mają dla Ciebie małą wartość.

Większy zwrot z inwestycji - Prowadzone przez nas kampanie osiągają ponad przeciętny wskaźnik ROI. Budujemy kampanie, które są efektywne, wydajne i nakierowane na realizację Twoich celów biznesowych.

Czego możesz oczekiwać w ramach naszej usługi zarządzania i optymalizacji kampanii Google AdWords:

 • Przygotowanie strategii - stworzymy szytą na miarę kampanie, przeanalizujemy Twój biznes, branżę, konkurencję oraz najsilniejsze punkty Twojej oferty. To pozwoli nam przygotować strategię, która dostarczy Ci rezultaty, których oczekujesz.
 • Dobór słów kluczowych - zadbamy o to, żeby Twoja kampania targetowała tylko najbardziej trafne słowa kluczowe i nie generowała zbędnych kosztów. Dobierając słowa kluczowe wykorzystujemy specjalną taktykę  gwarantującą pokrycie reklamami najważniejszych słów kluczowych, jednocześnie unikając słów kluczowych, które nie są odpowiednie dla Twojego biznesu.
 • Rozszerzenia reklam - zadbamy o optymalizację Twoich reklam z wykorzystaniem popularnych rozszerzeń. Sprawimy, że Twoje reklamy będą się wyróżniać na tle konkurencji i generować o wiele lepsze statystyki.
 • Optymalizacja kampanii – prowadzimy ciągłą optymalizację i przebudowę kampanii przesuwając granice ich efektywności. Dbałość o szczegóły jest naszym kluczem do sukcesu. Niewielka zmiana we wskaźniku klikalności grupy reklam, odrobinę niższy koszt kliknięcie słowa kluczowego -  to wszytko szczegóły, które razem składają się  na dużą różnicę.
 • Rozbudowa i rozwój konta - zajmiemy się tworzeniem nowych oraz rozbudową juz istniejących kampanii Google AdWords
 • Tworzenie treści reklam - zadbamy o to, żeby Twoje reklamy były ściśle dopasowane do słów kluczowych wykorzystywanych w kampanii oraz treści Twoich stron docelowych. Dzięki trafiającemu w sedno “wezwaniu do działania” oraz procesowi ciągłego testowania możemy Ci zapewnić właściwą ilość odwiedzin i konwersji po najniższym koszcie.
 • Śledzenie konwersji - bez odpowiednich danych dotyczących konwersji, optymalizacja kampanii byłaby jak strzał w ciemno. Dlatego jedną z rzeczy na którą zwracamy uwagę jest to, żeby śledzenie konwersji oraz danych w Twojej kampanii było skonfigurowane poprawnie. Pomożemy Ci przeprowadzić nawet najbardziej zaawansowaną implementację śledzenia danych z kampanii od A do Z.
 • Raportowanie - Generujemy raporty, które dostarczą Ci pełny wgląd w to co się dzieje w Twoich kampaniach oraz jaki ma to wpływ na realizację Twoich celów biznesowych. Odpowiadamy na pytania: co się zmieniło od ostatniego raportu? Co w tym czasie robiła Twoja konkurencja? Jak wygląda realizacja Twoich najważniejszych celów biznesowych?

Jak w ciągu 12 miesięcy zwiększyliśmy wsp. konwersji na sprzedaż o 47% a przychody ze sprzedaży o 92% ?

Marcin Warzocha

Współwłaścicel, Nakrywamy.pl

Porozmawiajmy o Twoim E-biznesie

Porozmawiaj z ekspertami jak zwiększyć współczynnik konwersji w swoim serwisie oraz jak poprawić efektywność Twojego marketingu.

Skontaktuj się

Eksperci z Alfa Marketing przeprowadzili w naszym serwisie pełną konfiguracją programu Google Analytics. Pokazali nam jak śledzić konwersje i wpływ witryny firmowej na nasz biznes. Dzięki eksperckiej wiedzy specjalistów z Alfa Markeitng, uważamy współpracę za udaną i godną polecenia

Natalia Rudolf-Niewójt

CEO,, Vademecum Konferencje i Szkolenia

Napisz do nas! Poprowadzimy również Twoją kampanię Google AdWords

Porozmawiaj z ekspertami jak zwiększyć współczynnik konwersji w swoim serwisie oraz jak poprawić efektywność Twojego marketingu.

Skontaktuj się