Nie podejmuj już więcej decyzji na podstawie błędnych danych.

Odkryj dostęp do narzędzi i danych, których nie zobaczysz w swoich raportach Google Analytics.

Jako eksperci od analityki internetowej i optymalizacji konwersji, posiadamy dogłębną wiedzę na temat tego, jak dostosowywać pracę różnych narzędzi analitycznych do potrzeb klientów. Potrafimy nie tylko wdrożyć zaawansowaną infrakstrukturę analityczną w Twojej witrynie, ale również połączyć analizę i zbieranie danych z wielu różnych narzędzi.

Poruszamy się płynnie między najpopularniejszymi rozwiązaniami analitycznymi na rynku. Na bieżąco implementujemy i integrujemy pracę takich rozwiązań, jak Google Analytics, Piwik Pro, Optimizely, Crazy Egg, Click Tale, Visual Website Optimizer i wiele innych.

Jak może wyglądać proces wdrażania rozwiązań analitycznych w Twojej witrynie?

  1. Analiza potrzeb klienta - zbieramy informacje o celach biznesowych klienta, określamy potrzeby w zakresie analizy i raportowania. Jakich danych potrzebuje zespół klienta, żeby działać jeszcze efektywniej?
  2. Audyt rozwiązań analitycznych - analizujemy wykorzystywane przez klienta rozwiązania analityczne takie, jak np. Google Analytics. Sprawdzamy poprawność implementacji oraz wiarygodność zbieranych danych. Optymalizujemy zastaną konfigurację oraz dopasowujemy ją do potrzeb biznesowych klienta.
  3. Wdrożenie dodatkowych rozwiązań - zgodnie z biznesowymi potrzebami klienta dobieramy i rekomendujemy pakiet narzędzi, który uzupełni raporty klienta o unikalne dane, dotyczące zachowań użytkowników i klientów na stronie.
  4. Szkolenie i serwis - przekazujemy członkom zespołu klienta praktyczną wiedzę z wykorzystania wdrożonych rozwiązań. Przekazujemy niezbędną wiedzę, dzięki której zespół klienta będzie w stanie wykorzystać w 100% nowe rozwiązania do zwiększania wartości witryny.

Co zyskujesz dzięki implementacji rozwiązań analitycznych w swojej witrynie?

Poprawa jakości zbieranych danych

Wadliwe i nierzetelne dane mogą powodować podejmowanie błędnych decyzji, a co za tym idzie straty dla Twojego serwisu www. Po dokonanym przez nas wdrożeniu otrzymujesz gwarancję, że zbierane przez Ciebie dane są w 100% wiarygodne. Poza tym masz pewność, że śledzisz tylko najważniejsze z biznesowego punktu widzenia dane.

Optymalizacja serwisu oraz działań marketingowych

Dzięki profesjonalnej konfiguracji używanych narzędzi oraz implementacji nowych rozwiązań, zyskujesz dostęp do całkiem nowych danych, które pomogą dokonać rewolucji w Twojej witrynie oraz w Twoich działaniach marketingowych. Dzięki naszej usłudze dostajesz dostęp do danych, które rzucą całkiem nowe światło na funkcjonowanie Twojej witryny oraz na skuteczność prowadzonego marketingu.

Rozwiązania analityczne dopasowane do Twojego biznesu

Niezależnie od tego, czy działasz w branży e-commerce, czy prowadzisz serwis ogłoszeniowy, dopasujemy wdrażane rozwiązania do charakteru Twojego biznesu. Otrzymujesz od nas unikalną i skrojoną na miarę infastrukturę analityczną, zgodną z Twoimi celami biznesowymi.

Jak w ciągu 12 miesięcy zwiększyliśmy wsp. konwersji na sprzedaż o 47% a przychody ze sprzedaży o 92% ?

Marcin Warzocha

Współwłaścicel,, Nakrywamy.pl

Porozmawiajmy o Twoim E-biznesie

Porozmawiaj z ekspertami jak zwiększyć współczynnik konwersji w swoim serwisie oraz jak poprawić efektywność Twojego marketingu.

Skontaktuj się

Jak dzięki naszemu procesowi optymalizacji konwersji udało się na stałe podnieść wsp. konwersji na rejestrację na stronie docelowej o 52%, znacząco obniżyć koszt pozyskania nowo zarejestrowanego użytkownika?

PolishHearts

PolishHearts, Sieć portali randkowych

Napisz do nas! Sprawdź jak możemy zwiększyć wartość Twojej witryny

Porozmawiaj z ekspertami jak zwiększyć współczynnik konwersji w swoim serwisie oraz jak poprawić efektywność Twojego marketingu.

Skontaktuj się